gazpostach

«Золоту еліту Тернопілля» вшанували у «Тернопільгазі»6665Ще у 2001 році у нашому краї започатковано конкурс «Людина року» на Тернопільщині. Ініціатором його проведення став знаний громадський діяч, засновник спортивно-мистецького та духовного центру «Моя Україна» Володимир Пласконіс. З тих пір державні установи, громадські організації за підсумками року подають кандидатури на розгляд спеціальної комісії, яка й визначає номінантів і в урочистій обстановці нагороджує їх статуеткою «Ніка», пам’ятною медаллю та свідоцтвом, яке підтверджує престижну нагороду. На сьогодні це почесне звання отримали 164 краяни.

Оргкомітет від початку заснування конкурсу  очолювали колишній голова облдержадміністрації Василь Коломийчук, світлої пам’яті Леонід Ковальчук – ректор Тернопільського медичного університету. В останні роки цю почесну місію виконує начальник «Тернопільгазу», заслужений працівник промисловості України Олег Караванський, який уміє навіть найсіріші будні перетворити у величаве торжество. Власне він зініціював випуск другого ошатного томика книги із серії «Золота еліта Тернопілля, до якої увійшли розповіді про номінантів цієї почесної відзнаки за 2014-2015 роки.

Завдяки видавництву «Терно-граф» це подарункове видання вийшло друком. І не просто побачило світ, а в урочистій обстановці на головному підприємстві «Тернопільгазу» відбулась його зворушлива презентація.

Імпрезу, на яку прибули більшість номінантів премії за 2014 і 2015 роки і численні представники творчої інтелігенції краю, Божим словом благословили священики Свято-Троїцького духовного центру. Відтак ведуча свята Неля Саржевська, яка додавала імпрезі особливого ліричного шарму, запросила до слова першого голову оргкомітету Василя Коломийчука. Далі теплі слова про конкурс, книгу і людей, які здобули почесне звання «Людина року» Тернопілля, вітали уже згадуваний Володимир Пласноніс, професор ТНПУ і учасник АТО Микола Лазарович, начальник обласного управління культури Григорій Шергей, народний артист України Ярослав Лемішка, керівник Тернопільського академічного театру імені Тараса Шевченка Борис Репка, актор і волонтер Микола Булат, директор Тернопільського художнього музею Ігор Дуда, заслужений журналіст України Галина Садовська, інші. З особливим пафосом і творчим натхненням номінантів та гостей презентації поздоровив  Олег Караванський, який запевнив, що конкурс триватиме й надалі, аби возвеличувати людей, які своєю працею на виробництві, у громадській діяльності чи на творчій ниві розбудовують і прославляють нашу неньку-Україну.

Хороший настрій учасникам презентації створило солов’їне пісенне тріо газовиків «Кришталеві роси» у складі Ольги Мартинюк, Надії Олещук та Світлани Левицької.

    Тарас БОГДАНЮК

На знімку: учасники презентації книги.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*