Повідомити новину

Без упередженості 

Наші Журналісти — це особистості, які мають ті ж самі людські властивості, що й будь-хто інший. Звісно, нам може бути до вподоби або не до вподоби той чи інший персонаж у наших матеріалах. Але ми до всіх ставимося із повагою та без підкреслення будь-яких упереджень.

Називаємо речі своїми іменами

Ми ґрунтуємо нашу роботу на фактах, утримуючись від власних суджень. Наші публікації викладені у спокійному тоні, і ми утримуємося від яскравих епітетів, оціночних суджень та риторичних питань. Ми надаємо читачеві інформацію, залишаючи йому вільність у робленні висновків.

Без олігархічного фінансування  

Ми не співпрацюємо з олігархами. Ми не хочемо бути інформаційною зброєю, тому наше фінансування прозоре та відкрите.

Незалежність

Ми є незалежними, що дозволяє нам висловлювати свою позицію стосовно всіх подій. Нас не гонимося за трафіком. Обираємо теми, які часто залишаються непоміченими. Наша ціль — глибокий аналіз, ми прагнемо докопатися до суті подій. Ми оперативно реагуємо на новини і розповідаємо лише про те, що є дійсно важливим.

Читачі завжди на першому місці

Ми прагнемо зберігати стандарти журналістики та проявляти повагу до наших читачів. Тому ми завжди перевіряємо кожен факт та інформацію, яку публікуємо. Ми утримуємося від передачі думок експертів, якщо вони не підтверджені, і не поширюємо чуток чи думок з соціальних мереж, але довіряжмо власним джерелам.

Перевірена інформація

Ми пишемо зрозумілою мовою, щоб наші матеріали було легко та приємно читати. Ми не використовуємо канцеляризми, штампи та слова-паразити. Ми розуміємо, в чому різниця між журналістикою та письменництвом, тому наші матеріали чіткі, логічні та послідовні.

Постійне вдосконалення

Ми знаємо, що потрібно постійно вчитися. Тому ми адекватно реагуємо на критику та прислухаємося до потреб читача. Наші журналісти та редактори відвідують тренінги та семінари, вивчають досвід найкращих ЗМІ та втілюють їх принципи.