06.02.2023 10:52

Повідомити про новину

Поширити:

Облдержархів продовжує роботу з формування збірки документів  про бійців з Тернопільщини, які загинули у 2014-2015 роках під час проведення антитерористичної операції на сході України. Ми вдячні родинам, друзям героїв, які вже відгукнулися на наше звернення та звертаємося із відкритим листом до тих, хто ще не чув про нашу ініціативу.
Шановні родичі, близькі наших героїв!
Працівники Державного архіву Тернопільської області звертаються до вас із проханням допомогти створити архівну збірку документів – документальну галерею пам’яті.
 Ми зобов’язані зберегти пам’ять про кожного, хто віддав своє життя заради майбутніх поколінь. Їхні імена мають бути вкарбовані в історію нашого краю.
Співробітники нашої установи формують збірку, поєднуючи пошук інформації на інтернет-ресурсах та соціальних мережах, у газетних публікаціях зі спілкуванням з родинами, близькими та друзями загиблих. Адже хто, як не родина, близькі та друзі, можуть надати правдиву інформацію та поділитися спогадами. Завдяки такому підходу наша збірка поступово поповнюється ексклюзивними документами. Працівники архіву розуміють цінність кожного такого документа, тому працюють з ними з великою повагою й уважністю.
Звертаємося до вас з проханням передавати на державне зберігання документи біографічного характеру, світлини, спомини, вірші, малюнки, листи та інший матеріал (у тому числі відеодокументи), а також копії офіційних документів про проходження служби та загибель, що увійдуть до архівної збірки документів постійного зберігання.
Усі зібрані матеріали після їх оформлення  будуть доступні для ознайомлення у читальному залі держархіву області. Також планується створення постійно діючої експозиції, що буде розповідати про тих, хто загинув заради нашої свободи під час буремних подій 2014-2015 років.
Звертатися можна за адресою: 46000, м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8, праве крило, четвертий поверх, каб.455 (начальник відділу Малиміна-Базиляк Тереза Богданівна), контактний тел.(0352)52-25-63, е-mail: vfnafd_archive_te@arch.gov.ua
 
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.