Повідомити новину

Поширити:

Живе у Добровлянах, що на Заліщанщині, гарна творча родина. Галина Миколаївна Чичинів народила та виховує трьох чудових діток – 12-річного сина Адама-Тадея та двох чарівних дівчаток-близнючок 9-річних Ємілію і Андріану. Усі троє добре грають на… трубі.
Мама розповідає, що за фахом вона медсестра та масажистка. Працює у дитячому реабілітаційному центрі у Заліщиках.
Коли навчалася ще у школі та в медучилищі у Чорткові,  любила співати у хорі. І бабуся її по татовій лінії була голосиста. Та діти найбільше порадували і маму, і педагогів своїми талантами.
Вони всі троє добре навчаються, син – у Заліщицькій гімназії, а дівчатка – у Заліщицькій школі №2. З першого класу талановиті діти пішли і  до музичної школи, обравши духові інструменти. Мама пропонувала дівчатками освоїти гру на бандурі, адже вони ще й гарно співають. А син починав із сопілки. Однак, коли старший братик опанував трубу, і сестрички  віддали перевагу цьому музичному інструментові.
Нині близнючки відвідують, окрім музичної школи, ще й художню, танцювальну студію, займаються вокалом. Беруть участь в олімпіадах, перші місця виборюють на фестивалях та конкурсах.
До слова, 15  грудня Ємілія та  Андріана святкують  день народження. Щастя та творчих успіхів їм та їх братикові Адаму-Тадею.
Галина ВАНДЗЕЛЯК