Повідомити новину

Поширити:

Житель Ланівців Антон Закітнюк встановив власний рекорд з риболовлі. Днями він зловив велетенського сома у місцевому ставку. Це – 8-річна рибина. Довжина – півтора метра, а вага – 26 кілограмів. Пан Антон розповів, що хижак протягом години чинив опір, але досвідченому рибалці все ж вдалося самотужки дотягнути його у підсак.
— Ви собі навіть не уявляєте, яку дозу адреналіну я отримав, — розповідає ланівчанин. — Й гадки не мав, що веду боротьбу з гігантським сомом, думав, що це товстолоб. Коли витягнув, аж дух перехопило.
Пан Антон риболовлею займається понад 40 років, тому рідко приходить додому без улову. Минулого року йому вдалося зловити 18-кілограмову рибину. Але її не зрівняти з цьогорічним 26-кілограмовим сомом.
Також цьогоріч він встановив ще один рекорд — 41 кг риби за один день. Такому улову позаздрить будь-який рибалка.
Таке хобі приносить йому не лише задоволення, він постійно повертається додому не з порожніми руками. Знає, коли треба виходити на рибне «полювання». Між місцевими рибалками навіть побутує думка: якщо Закітнюк нічого не зловив, можна й собі змотувати вудочки, адже «кльову» не буде.
Пан Антон любить не лише ловити рибу, а й вміє її приготувати.
— Судак чи окунь, запечений з лускою, має неперевершений смак, – каже рибалка. – У такій страві зберігається багато фосфору. Рибу просолюю, перчу, фарширую цибулею, викладаю на деко з вишневими гілочками та запікаю. А ще ми часто коптимо рибу. Найсмачніший — товстолоб.
Досвідчений рибалка тішиться останнім трофеєм, але сподівається, що у перспективі йому вдасться подолати і цей рекорд.