gazpostach

У в’язнів є усе: телефони, WI-FI і …канабісЧерез заборонені предмети у камерах в’язнів до дисциплінарної відповідальності притягнуто двох працівників ДУ «Чортківська УВП (№ 26)».

Під час перевірки, проведеної прокуратурою щодо забезпечення режимних вимог у ДУ «Чортківська УВП (№ 26)», виявлено порушення стосовно результативності обшуків, вилучення у в’язнів заборонених предметів, перекриття каналів їх надходження в зону, що охороняється.

Встановлено, що всупереч вимогам законодавства, в установі виконання покарань при обшуку в межах розслідування СУ ГУНП в області кримінального провадження в одній з камер виявлено заборонені предмети. Ув’язнені використовували 3 мобільні телефони, сім-картки, металевий ніж, захований в побутовому електровентиляторі, WI-FI роутер. Також правоохоронці знайшли у камері особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

За документом реагування обласної прокуратури, до дисциплінарної відповідальності притягнуто двох винних службових осіб ДУ «Чортківська УВП (№ 26)», повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*