Повідомити новину

Поширити:

Відтворення лісу – це відповідальна та важка праця. А вдала посадка – це запорука високої приживлюваності, хорошого приросту лісових культур, а отже – високої продуктивності лісових насаджень.
У рамках акції “Створюємо ліси разом” у державному підприємстві “Бучацьке лісове господарство” триває весняна лісокультурна кампанія.
Так, у Дорогичівському лісництві в кварталі 81 виділ 5,3 на площі 0,7 га було висаджено 2503 шт. сіянців дуба звичайного.
У Коропецькому лісництві в кварталі 9 виділ 13 на площі 1,0 га було висаджено 3850 шт.  дуба звичайного.
Уже протягом багатьох років для садіння дерев на допомогу працівникам лісгоспу приходять школярі та громадськість. Втім, цьогоріч весняна лісокультурна кампанія  проводиться лише силами лісівників через наявні обмеження проведення масових заходів.
Щоб у майбутньому отримати могутній і здоровий ліс, у лісівників попереду багато роботи. Вони будуть проводити просапку ділянок, потім рубки догляду, прочищення та освітлення.
Закликаємо населення бути дбайливими та відповідальними у лісі, цінувати і поважати працю лісівників!
Сподіваємося на взаєморозуміння та допомогу громадян у справі збереження лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок та інших лісопорушень.
Збережемо ліс для наступних поколінь разом!
Пресслужба ДП “Бучацький лісгосп”