Повідомити новину

Поширити:

20 листопада у Бучачі відбувся щорічний турнір з міні-футболу співорганізатором якого є громадський діяч, член НСЖУ Роман Білінський. Цьогоріч турнір провели уже в 14-й раз. За час його проведення у турнірі приймали участь команди не лише із Бучаччини, чи Тернопільщини, а й інших областей України. Деякі юні учасники турніру, нині  грають уже на професійному рівні.

Й цьогоріч у переддень свята Архістратига Михаїла, на спортивному майданчику Бучацького ліцею було гаряче. Адже майбутні майстри шкіряного м’яча демонстрували своє вміння і витримку. У результаті запеклої боротьби, яка тривала на кожному метрі газону, перше місце вибороли гості із Коропецької ОДЮСШ. Наступні місця були у представників Бучаччини, зокрема друге місце посіли футболісти Бучацького ліцею, третє – Возилівської ЗОШ І–ІІІ ступ., четверте – Бучацької ДЮСШ.

Співзасновники турніру Роман Білінський і Сергій Курцеба, вручили призи переможцям і подякували усім учасникам футбольних баталій та висловили сподівання, що наступного року, коли буде ювілейний 15 рік футбольних змагань, у турнірі братимуть участь рекордне число учасників.