П’ять золотих, чотири срібних і одинадцять бронзових нагород здобули українські боксери на чемпіонаті Європи серед юніорів, який завершився в болгарській столиці Софії. У змаганнях взяли участь бійці з 19-ти країн. У командному заліку континентальної першості українська команда стала другою.
Цей турнір став найуспішнішим в історії боксерської юніорської збірної України. З незначним відривом наші боксери поступилися у медальному заліку лише команді Російської Федерації. Скажімо, рік тому на юніорському Євро-2019 у Румунії в активі юних українців було 13 медалей – 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових.
Приємно, що срібним призером першості континенту 2020 року стала і тернополянка Каріне Айрапетян (до 80 кг).
Безперечна заслуга в такому результаті юніорської збірної України належить тренерському штабу «синьо-жовтих» і головним наставникам команд – старшому тренерові чоловічої збірної юніорів Вікторові Петрову та старшому тренерові жіночої юніорської команди Валерієві Хлистову. До речі, заслужений тренер України Віктор Петров є уродженцем  міста Микулинці на Тернопіллі.