gazpostach

 Тернопільські дороги стають європейськимиПоточний середній ремонт дороги Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль на ділянці від Дарахівського перехрестя до межі Прикарпаття перейшов до наступного етапу. На 1,5 км, де минулого тижня укріпили основу дороги методом холодної регенерації, вже влаштували вирівнюючий шар покриття. Роботу з матеріалом почали у суботу, 27 березня.

Товщина першого шару з крупнозернистого асфальтобетону – 10 сантиметрів. Згодом його накриють фінішним шаром зі щебенево-мастикового асфальтобетону завтовшки 5 см.

«Минулого року 10 кілометрів від смт Дружба до Дарахівського перехрестя почали ремонтувати. Цього року автодорогу Н-18 відновлять уздовж всієї її протяжності в межах області. Крім оновлення покриття, у населених пунктах встановлять освітлення, пішохідні доріжки, замінять дорожні знаки та встановлять бар’єрне огородження», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

У місті Монастириська дорожники продовжать виконувати роботи з покращення безпеки: встановлюватимуть на ділянках з крутими поворотами на спусках/підйомах дельта-блоки.

У межах села Дарахів та міста Монастириська на небезпечних ділянках тротуари матимуть перильну огорожу.

Два мости на дорозі Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль будуть капітально відремонтовані: у с. Струсів (роботи розпочали минулого року) та на обході міста Бучач (стартує відновлення цьогоріч).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*