07.02.2023 23:42

Повідомити про новину

Поширити:

Zemanta Related Posts Thumbnail 99Повідомляємо, що Тернопільським міськрайонним судом 25 грудня 2015 року затверджено мирову угоду у цивільній справі за позовом Гаврилюка С.П. до редакції газети «Свобода» та Кричківської С.Й. про захист честі, гідності та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди. Відповідно до мирової угоди, викладені у статті під назвою “На Зборівщині військовий комісар п’є і вербує солдат без повісток», автором якої є Світлана Кричківська, факти не відповідають дійсності.
А саме не відповідають дійсності, а отже є недостовірною інформацією  фрагменти тексту, що стосуються дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 10.08.2014 року у Зборівському районі. Світлана Кричківська, не перевіривши інформацію, безпідставно ствердила, що винуватцем ДТП є С.П. Гаврилюк. Відповідно до постанови Зборівського районного суду від 26 грудня 2014 року за фактом ДТП було притягнено до адміністративної відповідальності водія трактора. У судовому рішенні, яке вступило у законну силу, вказано: біля 21 год. 15 хв. В. Бондар, керуючи трактором МТЗ-80 д.н.з., на дорозі із двостороннім рухом, виїхав на смугу зустрічного руху, створив аварійну обстановку, що призвело до ДТП, чим порушив вимоги п.п. 11.4, 11.5, 11.3 Правил дорожнього руху України.
Також не відповідає дійсності інформація про перебування Гаврилюка С.П. на час ДТП у нетверезому стані.
Інформація про хабарництво у Зборівсько-Козівському об’єднаному районному комісаріаті, яка містяться у згаданій публікації, не знайшла свого підтвердження – кримінальних проваджень щодо посадових осіб Зборівсько-Козівського об’єднаного районного військового комісаріату не було.
Редакція газети «Свобода» та автор статті Світлана Кричківська просять вибачення у Гаврилюка С.П. за поширення недостовірної інформації.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.