Повідомити новину

Поширити:

Упродовж 17-24 червня у м. Розето-дельї-Альбруцці (Італія) відбулася перша континентальна подія цього року – чемпіонат Європи з боксу серед жінок та чоловіків до 22 років (EUBC U22 European Boxing Championships 2021, ITALIA).
Збірна України U-22 завоювала 11 медалей, серед них – 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових.
Зазначимо, що за загальною кількістю нагород українці посіли друге місце на цьому престижному турнірі, а за кількістю очок – третє місце.
Честь Тернопільської області у складі збірної України на континентальній першості в Італії відстоювала Олеся Крисюк.
Дівчина є чемпіонкою України до 22-х років та вихованкою боксерського клубу «Шкіряна рукавичка».
Представляє Школу вищої спортивної майстерності (ШВСМ).
Олеся, змагаючись за медалі найвищого ґатунку, за вихід у фінал в напруженому півфінальному поєдинку у ваговій категорії 81 кг роздільним рішенням суддів, поступилася представниці Румунії та посіла третє місце чемпіонату Європи до 22-х років з боксу.
Тренується спортсменка під керівництвом Руслана Фірмана та Миколи Петришина.
Боксерський клуб «Шкіряна рукавичка» та спортсменка висловлюють подяку людям, які упродовж року допомагали брати участь у різних спортивних заходах, – голові Тернопільської обласної організації Федерації боксу України …  Євгену Степанову, президенту БК «Шкіряна рукавичка» Ігорю Марцінковському, меценатам Володимиру Кельнеру, Михайлу Будзінському та Михайлу Лукеніву.