Повідомити новину

Поширити:

Почесне звання «Мати-героїня» присвоїли 29 жителькам Тернопільщини, які виховали щонайменше п’ятеро дітей. Відзнаки вручив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
«Звання матері – найбільш шановане. А бПочесне звання «Мати-героїня»агатодітні родини – справжня цінність та надзвичайна гордість нашого краю і всієї України.  Це – особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські традиції. Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині. Я схиляю голову перед подвигом кожної з вас. Нехай діти будуть вашою гордістю, нехай будуть завжди здорові та щасливі. Нехай вони радують вас увагою, успіхами, добрим та щирим словом», – звернувся до матерів Володимир Труш.
Голова обласної державної адміністрації подякував їм за недоспані ночі, за турботу, безмежну і жертовну любов.
Козак Тетяна із смт Козлів – мама п`ятьох дочок.
«Зізнаюся, мріяла і про синочка, але народилися лише дівчатка. Це моя поміч, моя радість. Найстаршій – 20 років, наймолодшій – 8. Дякую Богові за діточок, адже маю заради кого жити. Бувало в житті по-різному, але разом їх долали. Дівчатка мої дружні, підтримують одна одну у всьому. А це найбільша радість», – розповіла пані Тетяна.
Нагадаємо, Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. При цьому враховується вагомий особистий внесок мам у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
На Тернопільщині проживає 13 500 багатодітних сімей, в яких виховуються 46 400 дітей.
З 2005 по 2020 рік присвоєно Почесне звання України «Мати – героїня» 6 701 жінці Тернопільщини.