gazpostach

Пропонуємо декоративні рослини для озеленення Державне підприємство «Кременецький лісгосп» пропонує до реалізації широкий асортимент декоративного посадкового матеріалу для тих, хто хоче озеленити свою садибу. Наша продукція – це висока якість, придатність до висаджування, велика приживлюваність та низька ціна.  На розсадниках підприємства вирощують різноманітні декоративні породи хвойних та листяних порід.

Найбільш затребуваними є  різновиди туї, самшиту, ялівцю та форзиції. Однак лісівники експериментують і з вирощуванням інших екзотичних порід, таких як барбарис,  магонія та багато інших декоративних дерев та кущів. Загалом для продажу лісівники готові запропонувати багато видів і форм декоративних рослин.

Обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо в лісорозсаднику, де фахівці допоможуть підібрати саме ту, яка ідеально підійде  вашій присадибній ділянці. Також покупець отримає консультацію, як краще доглядати за нею, щоб вона росла й почувалася комфортно на новому місці. Головною перевагою декоративного садивного матеріалу є те, що рослини вирощені із живців, які заготовляють у власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже, приживлення таких рослин є стовідсоткове.

Придбати декоративні рослини можна як в роздріб, так і гуртом за помірними цінами.

Запрошуємо відвідати наші розсадники.

Контактні особи:

  1. c. Підлісці -Олійник Ольга Володимирівна,0968181890

м. Почаїв – Побережний Вадим Григорович,   0967781008

с. Малі Садки – Кушнірук Віталій Миколайович, 0683568890

м. Ланівці –  Левчук Володимир Ярославович, 0678106138

с. Залісці – Бабак Олена Олександрівна,  0974961273

 

Раді будемо допомогти любителям зеленої  краси!

Пресслужба ДП “Кременецький лісгосп”
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*