Повідомити новину

Поширити:

17 і 19 грудня БК «Тернопіль» у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrоse зустрічався на виїзді із лідером «Прометеєм» (Слобожанське) і «Запоріжжям». І знову тернопільські баскетболісти не порадували своїх вболівальників, програвши два поєдинки.

У першому поєдинку перша чверть була майже рівною, але у другій господарі здійснили потужний ривок і вже до великої перерви «Прометей» вигравав +21.

Зрештою, господарі провели результативний матч і постійно домінували в цій грі, вигравши з рахунком –102:77.

БК «Прометей» – БК «Тернопіль» – 102:77 (25:23, 28:9, 25:22, 24:23).

Найрезультативніші у БК «Тернопіль»: Фурстінгер (21 очко + 6 підбирань + 2 передачі), Домаркас (12 очок + 1 підбирання + 4 передачі), Дашич (15 очок + 5 підбирань + 3 передачі).

19 грудня тернопільські баскетболісти знову зазнали поразки і, що найгірше, програли якось без боротьби. Все вирішилося у третій чверті, БК «Запоріжжя» потужно додав в атаці і здобув перемогу у цій десятихвилинці – 26:9.

Цього господарям вистачило, аби в заключній чверті впевнено довести поєдинок до перемоги.

БК «Запоріжжя» – БК «Тернопіль» – 75:53 (12:5, 15:19, 26:9, 22:20).

Найрезультативніші у БК «Тернопіль»: Луценко (12 очок + 5 підбирань + 3 передачі), Сандул (9 очок + 11 підбирань + 1 передача), Фурстінгер (6 очок + 9 пiдбирань + 1 передача),

Наступні поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги Windrоse  БК «Тернопіль» гратиме вже після різдвяної перерви.

Останнім домашнім матчем БК «Тернопіль» у 2021 р. буде кубкова гра проти МБК «Миколаїв», котра відбудеться 23 грудня.

18–19 грудня у першій лізі чемпіонату команда БК «Тернопіль-2 ЗУНУ» грала виїзді із БК «Хмельницька Політехніка-Дідібао».

Перший матч завершився перемогою хмельничан – 78:73 (25:14, 19:18, 21:22, 13:19).

Друга зустріч також закінчилася також поразкою тернополян – 89:79 (32:21, 17:18, 13:13, 27:27).