gazpostach

Покрова – без провокаційЗавтра свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке упродовж століть щороку в Україні його відзначають не лише як церковне, але й народне. Зі святом Покрови також поєдналося вшанування Борців за волю України, що стало доброю традицією. Українські козаки, усуси, вояки УГА і УПА, зрештою пересічні українці завжди зверталися за заступництвом до Богородиці у часи найбільших загроз чи потрясінь. Згадаймо, що під час подій Євромайдану, його учасники знайшли прихисток саме у церкві. 

Як християни, ми завтра відвідаємо храми та помолимося за упокоєння душ померлих та загиблих Борців за волю України, Героїв Небесної сотні, бійців-патріотів, які боронили нас від агресора в минулому. Також на Покрови помолимося за Україну та її захисників, які обороняють Батьківщину і тепер.
Вже шість рік Покрова Пресвятої Богородиці відзначається в Україні на державному рівні. В усій Україні та Тернополі, зокрема, відбудеться ряд заходів, які проводитимуть як владні органи, так і політичні партії та громадські організації.

Поряд із вшануванням Борців за волю України, ми маємо пам’ятати, що в країні війна і в нас є зовнішній агресор, який веде проти нашої держави ще й цинічну інформаційну війну. Громадськість має зробити все для того, щоби уникнути можливих провокацій, які можуть затьмарити свято, щоби не зробити подарунок російським та проросійським ЗМІ, бо московська пропагандистська машина вміло використовує щонайменший привід для того, щоби зайвий раз назвати владу і патріотів України нацистами. Тож усім учасникам громадських заходів, особливо учасникам виборчого процесу, хочемо побажати мудрості, зваженості та пильності.

Завтра уся прогресивна громадськість віддаватиме шану як тим, хто боронив Батьківщину десятки років тому, так і її сучасникам. І хай Богородиця завжди допомагає нам у добрих і праведних справах!

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*