gazpostach

«Підтримай мене, татусю!»За ініціативи тренера з боксу Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради Віталія Москви, в Теребовлі організували спільне тренування родин. Цікаве заняття із загальної та спеціальної фізичної підготовки «Підтримай мене, татусю!» відбулося у початковій групі.

На переконання Віталія Москви, спільні заняття допомагають налагодити контакт батьків та дітей, покращити відносини між ними, а головне – залучають не тільки дітей, а й їхніх батьків до здорового способу життя.

Батьки виконали навантаження, яке діти зазвичай отримують на звичайному тренуванні, і це виявилося дуже непросто. Батьки відтепер чіткіше розумітимуть суть тренувального процесу, прагнення своїх дітей здобувати високі спортивні результати. Родини висловили готовність надавати більшу моральну підтримку юним спортсменам, а також разом, усією родиною, долучатися до здорового способу життя.

Всі учасники спільного тренування «Підтримай мене, татусю!» були нагороджені грамотами від Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради.

Ярослав КОРОЛЮК, директор Центру

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*