gazpostach

Підгодівля диких тварин взимкуПідгодівля тварин є надзвичайно важливою функцією для працівників лісового господарства, про це чудово знають і лісівники ДП «Бучацький лісгосп»

Для тваринного світу – засніжена земля, дерева без листя – справжнє випробування, оскільки основним кормом є рослинність.

Підгодівля диких тварин відіграє важливу роль у підтриманні чисельності їх поголів’я, є вагомим чинником попередження чи зменшення пошкоджень лісового і сільського господарства, забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах. Не слід забувати, що підгодівля диких тварин без міри призводить до негативної адаптації дичини до легкого добування кормів і відвикання від природного кормодобування.

На територіях лісгоспу є чимало лісових мешканців, серед яких можна – кабан, козуля, заєць. Саме ці тварини потребують допомоги у важкий зимовий час. Щоб допомогти їм подолати труднощі, працівники Золотопотіцького лісництва заготували вдосталь сіна, віників, жолудя та зернових культур.

Дикі тварини – це національне багатство, тож наш обов’язок – зберегти його для майбутніх поколінь, а витрати на їх збереження окупляться митями насолоди від   спостереження за дикими мешканцями нашого краю.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*