06.02.2023 10:59

Повідомити про новину

Поширити:

Про це повідомила  в. о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська під час зібрання, на якому доповіла про підсумки роботи органів Пенсійного фонду  області за минулий  рік, наповнення бюджету фонду та реалізації державної політики у галузі пенсійного забезпечення.
Середній розмір пенсії в області станом на 1 січня 2016 року становить 1418,4 грн., у працюючих пенсіонерів – 1532,98 грн.
– Протягом минулого  року, – зазначила Алла Якубовська, – своєчасно та у повному обсязі забезпечено фінансування на виплату пенсій. На пенсійні виплати спрямовано 5222,5 млн. грн. Видатки за рахунок власних коштів склали 4257,8 млн. грн., або 81,5 %, за рахунок коштів Державного бюджету – 963,6 млн. грн., або 18,5 %. Порівняно з попереднім  роком торік видатки на пенсійні виплати зросли на 8 відсотків.
Основним джерелом надходження коштів для виплати пенсій були і залишаються кошти від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, адміністрування яких здійснюють органи Державної фіскальної служби в області.
На зібранні було зазначено, що в усіх управліннях органів Пенсійного фонду області функціонують громадські приймальні за принципом “єдиного вікна”, у яких за 2015 рік зареєстровано 124 тисячі звернень, надано майже 160 тисяч  консультацій та  роз’яснень.
Участь у нараді також взяли перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак, голова обласної ради професійних спілок Андрій Присяжний, директор департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації Вадим Боярський.
 
 
Галина ВАНДЗЕЛЯК

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.