Повідомити новину

Поширити:

14 листопада в конференц-залі Національного університету фізичного виховання і спорту в Києві відбулася XII Звітно-виборна конференція Федерації біатлону України.

Ключовим питанням стало обрання нового керівництва. На посаду президента було висунуто три кандидатури. Олена Білосюк (Підгрушна) і Дмитро Підручний добре відомі любителям біатлону і мають безпосередній стосунок до Тернопільщини. Але після того, як Олена Білосюк відмовилась від балотування, претендентів на те, аби очолювати український біатлон в наступному олімпійському циклі залишилось двоє – вже згаданий  Дмитро Підручний та народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді України IX скликання Іван Крулько.

Публічну підтримку Дмитру Підручному, як кандидату, висловив почесний президент ФБУ Микола Томенко. Підручного підтримували екскапітан чоловічої збірної України, а нині представник Міністерства молоді та спорту Сергій Сєднєв, віцепрезидент ФБУ Руслан Голуб. Також публічно про підтримку Дмитра на виборах президента заявила Волинська обласна федерація біатлону.

Слід зазначити, що Дмитра Підручного підтримала й більшість спортсменів національної збірної. В організованому комісією атлетів голосуванні напередодні проведення конференції тернопільський біатлоніст набрав близько 65% голосів.

Про Івана Крулька широкому загалу не було відомо, хоча вперше його ім’я в біатлонних колах з’явилося ще кілька років тому, коли розпочинався масштабний проєкт з будівництва біатлонного стадіону в Буковелі. Саме тоді Крулько лобіював скерування коштів на цей проєкт. Наразі будівництво триває. Крім того, брат Івана Крулька Василь очолює Закарпатську регіональну федерацію біатлону, за яку наразі виступають уродженки Тернопільщини Анастасія та Олександра Меркушині.

Але повернемося до виборів. Представлення кандидатів та їхніх програм викликало жваве обговорення серед делегатів.

В результаті голосування, 58 делегатів підтримали кандидатуру Івана Крулька, 31 – висловились за Дмитра Підручного. Таким чином, новим президентом Федерації біатлону України обрано Івана Крулька.

На посаді Крулько змінив Володимира Бринзака, який був незмінним очільником Федерації з 1998 року. Цього року функціонер не балотувався на посаду.