gazpostach

Об’єднав дух Різдва31 січня в концерт-холі ТРЦ «Подоляни» відбувся 10-й ювілейний «Парад вертепів». Дійство щороку збирає колективи зі всієї Тернопільщини і навіть сусідніх областей. Кожен виступає в рамках регламенту 15-ти хвилин та демонструє історію, що оживає через тисячоліття, – чудо народження Ісуса Христа. До участі у параді зголошуються як професійні, так і аматорські колективи. Віковий склад учасників теж буває дуже різний, за історію параду наймолодшому було – 3 роки, а найстаршому – 89. Усіх їх єднає дух Різдва!

Приємно повідомити, що зразковий художній аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Ходаки» – лауреат і переможець районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів цьогоріч виборов ІІ місце та отримав грошову премію від організаторів фестивалю.

«Відродження українських народних традицій, збереження культурної спадщини нашого народу є головним завданням для кожної свідомої людини, тому «Парад вертепів» – це фестиваль, який ми проводимо вже 10 років поспіль. Дуже приємно, що цьогоріч вже вдруге учасником нашого фестивалю став соціальний проект для молоді з інвалідністю «Життя у повноті», що діє при Карітасі. Вони великі молодці, адже, відкинувши всі страхи, вийшли на сцену і завоювали наші серця. Вже вдруге перемогли у номінації «Приз глядацьких симпатій» і отримали, крім грошового призу, спеціальний приз від організаторів. Вдячні нашим постійним партнерам і співорганізаторам – Православній церкві України», – сказала організатор фестивалю, Почесний консул Угорщини в м. Тернопіль, президент благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак.

Зауважимо, на параді вертепів діє професійний склад журі, до нього входить заслужена артистка естрадного мистецтва Олександра Бурміцька.

Михайло ПОЛЮГА, художній керівник зразкового аматорського фольклорного ансамблю «Ходаки» та жіночого фольклорного гурту «Веселі молодиці».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*