У Запоріжжі завершився XXVI Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2002 років народження, пам’яті майстра спорту СССР Євгена Трухіна.
Участь у заході взяло понад 150 спортсменів з усієї України та збірна команда Польщі.
На цих престижних змаганнях, які є відбірковим етапом серед юніорів на участь у чемпіонаті Європи, три медалі здобули представники команди Тернопілля – вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» та обласної школи вищої спортивної майстерності. Так, студент ЗУНУ та представник ШВСМ Володимир Войтович став срібним призером у ваговій категорії 55 кг, Анатолій Котик (ШВСМ) у ваговій категорії 60 кг завоював «бронзу», медаль такого ж гатунку виборов і Василь Васильківський (студент ЗУНУ, ШВСМ).
Як повідомили у Федерація греко-римської боротьби Тернополя, готували спортсменів до змагань тренери Андрій Телебан, Віталій Ліщинський та Володимир Лучанко.
Додамо, що турнір пам’яті Євгена Трухіна проводиться в Запоріжжі з 1996 року і одразу набув статусу міжнародного. Започаткували змагання друзі Євгенія і його тренер, почесний майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Лаврентій Майламян. А сам Євген Трухін за життя неодноразово був призером республіканських турнірів з греко-римської боротьби.