Повідомити новину

Поширити:

Кабінет міністрів оновив правила призначення субсидій.
Зокрема, скасував норму про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги. Про це стало відомо під час засідання уряду 11 серпня.
Йдеться про скасування норми, яку ввели торік навесні через введення локдауну. Тепер підвищений норматив буде діяти, якщо у регіоні запроваджений червоний рівень карантину.
Також скасували призначення виплат, якщо зарплата становить менше 50% середньої в Києві та Севастополі та менше 20% у обласних центрах та містах обласного значення.
Крім того, змінюються інші правила надання субсидій. Зокрема, житлові субсидії будуть призначати у разі купівлі помешкання протягом шести місяців після продажу іншої квартири чи будинку, що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів.
Доповнили перелік документів для включення інформації про іноземців та осіб без громадянства, що перебувають на території України на законних підставах, які мають право на пільги, для отримання ними пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.