gazpostach

На Тернопільщині поменшало викликів до ковідних хворихЗа 9 червня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 261 виклик до пацієнтів, здійснили 95 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  118 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 38 пацієнтів. За 9 червня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 9 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 5 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 9 червня  у службу швидкої допомоги звернулося ще 5 пацієнтів, 2 госпіталізовано.

За останню добу трішки побільшало викликів до ковідних пацієнтів. Найбільше, як завжди, було виїздів до хронічних хворих та на різні критичні стани.  Також побільшало викликів на побутові травмування, ДТП, побиття та різні нещасні випадки.

Так, 9 червня о 18.23 районна бригада швидкої виїжджала у с. Острів Тернопільського району, до 42-річного пацієнта. Чоловік на власному подвір’ї упав у яму… Із закритою черепно-мозковою травмою, підозрою на струс головного мозку, саднами потиличної ділянки голови потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

9 червня о 8.07 бригада швидкої виїжджала на вул. Коновальця в Тернополі, до 42-річного пацієнта. Із рваною раною верхньої губи пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню. Обставини травмувань з’ясовують працівники поліції.

9 червня о 23.55 бригада швидкої виїжджала на вул.15 Квітня, до 31-річного пацієнта. Чоловік отримав хімічний опік очей з газового балончика від невідомого зловмисника. Після наданої медичної допомоги потерпілого шпиталізовано в університетську лікарню.

10 червня о 4.01 районна бригада швидкої виїжджала у с. Підгайці , на місце ДТП, де уже не змогла надати допомогу 15-річному пацієнтові. Хлопчина-мотоцикліст врізався об вантажний автомобіль… Медики змушені були констатували біологічну смерть, що настала від травм, не сумісних із життям, до прибуття бригади швидкої.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*