Повідомити новину

Поширити:

Цього року минають 30-ті роковини Чорнобильської катастрофи.  2016-ий  оголошений Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.  Ряд заходів, приурочених цій даті, відбудуться і на Тернопільщині.

Голова обласної ради Віктор Овчарук  та голова облдержадміністрації Степан Барна зустрінуться з активом обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», відзначать державними нагородами та грамотами постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Долучаться до урочин і навчальні заклади області. Так, у  загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області заплановані уроки  «Пам’ятай Чорнобиль», лекції, бесіди, круглі столи. Демонструватимуться фільми, присвячені пам’яті жертв Чорнобиля, відбуватимуться зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Також для учнів та студентів організують екскурсії в музей «Відлуння Чорнобиля».

Священнослужителі різних конфесій проведуть поминальні панахиди за жертвами Чорнобильської катастрофи.

Джерело:http://te-rada.org/