07.02.2023 09:25

Повідомити про новину

Поширити:

0003На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про заходи у зв’язку із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» в області запланована  низка заходів.
Департаментом та управліннями праці та соціального захисту населення в районах, у Чорткові та обласному центрі з державного та обласного бюджетів забезпечено соціальні та компенсаційні виплати постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи на суму 2 млн 800 тис. грн.
«Створено організаційний комітет та затверджено план заходів у зв’язку із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та проведенням Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, — повідомив директор департаменту Вадим Боярський. — Серед заходів надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи: відзначення грамотами і державними нагородами, віднайти можливість надання допомоги у вигляді продуктів харчування, палива та інших видів допомоги вдовам. А також проведення обстеження матеріально-побутових умов проживання учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи категорії 1 (інвалідів) та надання їм необхідної допомогу і т.п».
Районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення утворені відповідні організаційні комітети та розроблені плани заходів. Загалом на Тернопільщині на обліку перебувають 44 939 осіб, яким встановлено статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них: інвалідів – 984 осіби; учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 2 505 осіб (42 осіби – учасники ліквідації ядерних аварій); потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, евакуйованих із зони відчуження та переселених із радіоактивно-забруднених територій – 34 949 осіб; дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи – 7 485 осіб (дітей-інвалідів – 5 осіб); 494 вдови померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.
Джерело: http://www.oda.te.gov.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.