Повідомити новину

Поширити:

Як індексуватимуть аліменти?
Кабінет Міністрів встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем.
Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду в середу, 31 березня, повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.
«На черговому засіданні Кабінет Міністрів України встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем, зокрема, проведення індексації з наступного року після визначення розміру аліментів», – йдеться у повідомленні.
Окрім того, інформують у Мінсоцполітики, уряд уточнив окремі положення Порядку проведення індексації грошових доходів населення, якими передбачається врегулювати питання нарахування індексації грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби та грошових доходів у разі їх підвищення не з 1 числа місяця, пропорційно часу, відпрацьованому до та після підвищення доходів.
У Мінсоцполітики пояснюють, що постанову Кабміну „Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення” розроблено з метою приведення зазначеного Порядку відповідно до Закону України „Про внесення змін до статті 71 Закону України „Про виконавче провадження” щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом, у твердій грошовій сумі”.
 

Теги: аліменти