Повідомити новину

Поширити:

Почалася вона у травні 2015 року, коли за допомогою у працевлаштуванні до Зборівського районного центру зайнятості звернувся Тарас Шинкелевич, за освітою технік з обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів з досвідом роботи за фахом.
Відвідавши інформаційний семінар з основ підприємництва, молодий чоловік вирішив спробувати себе в бізнесі, оскільки вільних робочих місць у районі не було. Тарас склав та успішно захистив бізнес-план «Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів», отримав одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності та зареєструвався як приватний підприємець.
Вже через півроку після відкриття співпраця підприємця зі службою зайнятості перейшла на новий рівень –як роботодавця. Він створив нове робоче місце слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, а фахівці Зборівського РЦЗ підібрали працівника – 27-річного безробітного Володимира Іванину, який після проходження стажування на робочому місці був успішно працевлаштований. До того ж через службу зайнятості роботодавець ще й отримав компенсацію єдиного соціального внеску.
Поступово розширюючи виробництво, Тарас почав створювати нові робочі місця і приймати на роботу краян, які перебували на обліку в службі зайнятості. Наразі у ФОП Т. Шинкелевич працюють 6 найманих працівників.
 

Теги: ОЦЗ