Повідомити новину

Поширити:

У Новояворівську (Львівська область) відбувся Всеукраїнський турнір «Зимові зустрічі-2021» з міні-футболу серед жіночих команд. Змагання традиційні і проводяться уже в одинадцяте. Вперше на них поїхала команда «Чемпіон» з Тернополя і з першої спроби зуміла вибороти перше місце.
Як розповів головний тренер нашої команди, голова комітету жіночого футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимира Левчук, у змаганнях дівчат без обмеження віку тернопільський «Чемпіон» був представлений здебільшого дівчатами 2005-2006 років народження. Наша команда була однією з наймолодших на турнірні, а гравець стартового складу, захисниця Аліна Савка (2008 року народження) і взагалі була наймолодшою серед усіх учасниць.
У змаганнях брали участь шість колективів, розділених на дві групи. На попередньому етапі тернопільські дівчата зайняли друге місце, перемігши команду «ЛНМУ-Стефано» (Львів) – 5:1 та поступившись місцевому колективу «Львів-Янтарочка» (Новояворівськ) – 2:4.
У півфіналі тернопільський «Чемпіон» зумів у важкому матчі проти переможця другої групи «Буковинської надії» з Чернівців святкувати перемогу – 2:0. За опоненток виступали дві вихованки тернопільського футболу, корінні тернополянки Світлана Ярош (капітан чернівчанок) і Лілія Головко. І все ж саме вихованки Володимира Левчука вибороли путівку до фіналу.
У вирішальному протистоянні наші землячки з рахунком 2:1 здолали «Надбужжя» з Буська Львівської області і вибороли головний приз змагань.
За перше місце «Чемпіонки» були нагороджені ексклюзивними кубками, медалями та футбольними м’ячами. Також одразу двох тернополянок відзначили індивідуальними призами. Статуетка найкращого воротаря турніру дісталася Олені Озімчук, а одна з найкращих бомбардирів нашої команди Катерина Юзва отримала у подарунок м’яку іграшку.