gazpostach

Чи є душа в церковних паліїв?Zemanta Related Posts ThumbnailХтозна… Навіть важко уявити, що це за така людина, яка здатна підпалити храм.

У Тернополі невідомі намагалися підпалити  новозбудовану дерев’яну церкву Вознесіння Господнього УГКЦ. Слідчо-оперативна група, котра прибула на місце події, виявила очевидні сліди підпалу: велику зв’язку соснового хмизу, приставлену до стіни церкви, та запах нафтопродуктів.

– Специфічний запах горіння відчув один із прихожан, який вранці прийшов поливати квіти на території церкви. Він швидко знайшов місце, де здійнялося полум’я, і зміг  загасити водою, приготовленою для поливу зелені, – розповів адміністратор церкви отець Василь Шафран.

Священик також додав, що досі не помічав підозрілих людей довкола релігійної споруди.

Храм майже не постраждав. Однак, якби не прихожанин, вогонь міг не лише знищити дотла дерев’яну споруду, а можливо, й перекинутися на дерева паркової зони.

За словами заступника начальника Тернопільського відділу поліції  Андрія Фірмана, слідчі з’ясували, що зловмисники ще й спаплюжили кам’яну підмурівку церкви беззмістовними написами. На місце події прибули експерти-криміналісти й кінолог із собакою. Вони змогли знайти знаряддя, що використали палії, та інші докази злочину.

Відкрито кримінальне провадження за замах на умисне знищення чи пошкодження майна шляхом підпалу, повідомили у секторі комунікації ГУ НП в області.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*