Повідомити новину

Поширити:

У неділю, 2 серпня, на футбольний полях Тернопільщини від-булися два з трьох поєдинків вищої ліги і повний тур першої ліги чемпіонату області. Через участь великогаївського “Агрона-ОТГ” в аматорському чемпіонаті України, їхній матч 8 туру з теребовлянською “Нивою” буде зіграно завтра, 5 серпня. До речі, агронівці з розгромним рахунком 4:0 поступилися на виїзді команді “Луцьксантехмонтаж №536”. Але повернімося до чемпіонату області. У жодному із зіграних поєдинків сенсації не сталося. “Колос” (Бучач) на “сухо”, з рахунком 3:0, обіграв “Зорю” з Хоросткова. А “Медобори” із Зеленого на Гусятинщині перемогли тернопільську “Агрониву-ТНПУ” – 3:1.
Серед команд вищої ліги лідирують заліщицький “Дністер”, теребовлянська “Нива” та великогаївський “Агрон-ОТГ”.
Наразі найкращим бомбардиром вищої ліги є Андрій Донець з команди “Збруч-Агробізнес” – 6 голів. По 4 забитих м’ячів мають Дмитро Познанський (“Збруч-Агробізнес”), Тарас Гром’як і Тарас Червнецький (“Агрон-ОТГ”), Дмитро Кренько (“Нива” Теребовля) і Владислав Токарчук (“Дністер” Заліщики).
У першій лізі сенсаційним можна назвати хіба що поєдинок у Зборові, де місцевий “Колос” поступився аутсайдерові – “Вікнинам” із села Вікно Гусятинського району – 4:5. Результати інших матчів були прогнозованими:
ФК “Нараїв” – “Віго-Острів” (Острів) – 3:0;
ФК “Трибухівці” – “Нива” (Городниця) – 3:1;
“Хатки” (Бережани) – ФК “Мельниця” (Мельниця-Подільська) – 1:0;
“Нива” (Підгайці) – “Поділля” (Васильківці) – 2:6.
Лідероми першої ліги є ФК “Поділля”. Його підпирають “Хатки”, “Рідна Борщівщина” та ФК “Нараїв”.
Найкращі бомбардири першої ліги: Михайло Войцещук (“Віго-Острів”) – 8 м’ячів, Андрій Блакита (“Колос” Зборів), Владислав Тимощук (“Рідна Борщівщина”) та Андрій Кульчицький (ФК “Нараїв”) – по 7 м’ячів.
Василь ТОМИН