Повідомити новину

Поширити:

За тур до завершення чемпіонату Тернопільської області з футболу у вищій лізі чемпіонське звання виборола теребовлянська «Нива». Це сталося на рідному стадіоні у переможному матчі проти «Медоборів» із Зеленого (Гусятинський район) – 5:1.
Однак перемога теребовлянцям далася не так легко, як би то могло здатися на перший погляд, повідомили у пресслужбі Асоціації футболу Тернопільщини. Рахунок у матчі відкрили якраз гості. Після подачі кутового гол-красень забив Євген Щербатюк. У середині першого тайму господарі відігралися. Класно пробив зі штрафного Ігор Олексієнко. А за кілька хвилин «Нива» уже вийшла вперед. Передачу з лівого флангу замкнув ударом головою Артем Корольчук.
У другому таймі господарі посилили натиск і після флангової передачі оборонець гостей у власному штрафному майданчику зіграв рукою, за що арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Роман Дацюк – 3:1.
Здавалося б, «Нива» досягла комфортної переваги і може трохи відпочити. Однак теребовлянці не зупинилися і продовжили свої атаки. На 74-й хвилині Дмитро Кренько скористався передачею від свого капітана і збільшив розрив до 4:1. А ще через три хвилини він же точно пробив метрів з десяти з-під двох суперників.
Отож, теребовлянська «Нива» після трирічної перерви повертає собі звання найкращої футбольної команди області.