gazpostach

Бійці, поліцейські та патрульні вирушили в зону ООСПоблагословили військовослужбовців роти особливого призначення «Тернопіль» та правоохоронців всечесні отці, в дорогу провели їх рідні, близькі, керівники правоохоронних структур та органів влади. Звернувся до захисників України і голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко: «Від себе та від імені депутатського корпусу обласної ради висловлюю слова вдячності військовослужбовцям, які є обличчям Тернопільщини та всієї України, за їхній патріотизм і віддану службу.
Наші хлопці їдуть захищати територіальну цілісність держави. Війна триває, і маємо докласти максимум зусиль для того, щоб Україна врешті-решт перемогла! Щоб у майбутньому наші діти не знали війни та жили господарями на своїй, Богом даній землі! Бажаю нашим воїнам міцного здоров’я та сильного духу, твердості й незламності! Нехай Матір Божа їх охороняє, щоб усі в здоров’ї повернулися туди, де їх найбільше чекають, – до рідного додому!»
Голова обласної ради наголосив, що Тернопільщина пишається кожним із військовослужбовців, та подякував їм за те, що оберігають наш спокій.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*