gazpostach

Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор вручив подяку голові Тернопільської обласної ради Михайлу ГоловкуАрхієпископ Тернопільський і Кременецький, Преосвященний Нестор вручив голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку подяку за організацію та проведення катехитичного вишколу «Вірлиний злет», який відбувся у Свято-Юріївському монастирі на хуторі Вірля поблизу міста Кременець.
«Дякую Архієпископу Тернопільському і Кременецькому, Преосвященному Нестору за високу відзнаку! — сказав Михайло Головко. — Для мене за честь долучатися до організації подібних заходів».
Очільник краю відзначив, що Національна скаутська організація Пласт сприяє всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.«На Тернопільщині Пластуни постійно реалізують безліч акцій соціально-культурного й виховного спрямування. Комендантом катехитичного вишколу «Вірлиний злет» був Високопреосвященніший Владика Нестор. Переконаний, саме під таким наставництвом виростає молодь, якою буде пишатися Україна в майбутньому!» — додав Михайло Йосифович.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*