27.11.2022 00:57

Повідомити про новину

Поширити:

Изображение 236Кількатонний автомобіль з черговим гуманітарним вантажем заповнили крупами, борошном, цукром, а також медикаментами. Урочисте відправлення допомоги бійцям на передову за участі голови облдержадміністрації Степана Барни, голови обласної ради Віктора Овчарука, представників інших управлінь та відомств, а також депутатів обласної ради відбулося біля Катедрального собору  обласного центру.
Допомогу зібрали депутати-аграрії обласної ради з фракції «Блок Петра Порошенка», а також  тернопільські медики та представники Червоного Хреста.

  • Наші хлопці на передовій потребують уваги, — сказав голова облдержадміністрації Степан Барна. — Слід зазначити, це  не перша допомога, яку отримують наші захисники на сході. Коли ми відновлювати 44-ту бригаду, то ставили собі за мету – підтримувати її. Сьогодні у зоні АТО перебувають 2,5 тисячі бійців 44-ої артилерійської бригади, а також по 50 людей у  батальйонах «Тернопіль» та у зведеному загоні міліції. До них і прямує ця допомога з рідного Тернопілля.

– Підтримати наших військовослужбовців – обов’язок кожної людини, – додав голова обласної ради Віктор Овчарук. – Тому дякую усім, хто долучився до цієї справи. Військовослужбовці повинні відчувати, що тут, у тилу, про них пам’ятають, хвилюються. Маємо велике бажання не тільки передати необхідне, а й поспілкуватися з нашими захисниками, побачити, в яких умовах вони перебувають, які проблеми та потреби мають.
Депутат обласної ради Василь Вислоцький висловив сподівання, що до Великодніх свят аграрії відправлять  нашим захисникам ще кілька тонн гуманітарної допомоги. До цього долучаться й інші аграрії області, а також волонтери.
Вручати тернопільські гостинці нашим воїнам на сході України планують голови облдержадміністрації Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук. Священики освятили вантаж і благословили водіїв, що їдуть у зону АТО, у добру дорогу.
Галина ВАНДЗЕЛЯК
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.