Повідомити новину

Поширити:

Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 16 жінкам з Тернопільщини, які виховують п’ять і більше дітей. Посвідчення та нагрудні знаки жінкам вручив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
«Кожна жінка заслуговує поваги. Особливо це стосується матерів, які виховують п’ять і більше дітей. Тому мені надзвичайно приємно виконати цю почесну місію і вручати відзнаки «Мати- героїня». Це не просто державна нагорода, а знак нашої глибокої вдячності та поваги до вашого материнства. Низько вклоняюсь Вам, дорогі матері, за Вашу любов, турботу та недоспані ночі», – зазначив Володимир Труш.
Голова облдержадміністрації побажав матерям довгих років життя, здоров’я, терпіння, любові, добробуту та щасливої долі для їх дітей.
Нагадаємо, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється Президентом України жінкам, які народили та виховали п’ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Цього року в Україні відзначили 678 таких жінок. А з 2005 по 2019 роки почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 6670 жителькам Тернопільщини.