gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 21 квітня медики швидкої по Тернопільській області обслужили  324 виклики до пацієнтів, здійснили 105 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  136 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 41 пацієнта. За 21 квітня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 42 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 32 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід у службу швидкої допомоги звернулося ще 15 пацієнтів.

За 21 квітня, порівняно з 20 квітнем, поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові, дитячі травмування та на ДТП.

Так, 21 квітня о 16.36 бригада швидкої виїжджала на вул. Коцюбинського в Тернополі, до 26-річного пацієнта. Чоловік, під час виконання службового обов’язку, отримав травми унаслідок наїзду на нього авто «КІА». Із забійними ранами обох колінних суглобів потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

21 квітня об 11.52 бригада швидкої виїжджала на вул. Купчинського, до 35-річного пацієнта. Чоловік скаржився на загальну слабкість, печію в носоглотці та стравоході. Зі слів пацієнта, він випив невідому речовину. Із хімічним опіком глотки, гортані та стравоходу 3 ступеня потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

21 квітня о 8.45 бригада швидкої виїжджала у с. Петриків, до 60-річного пацієнта. Зі слів дружини, потерпілий травмувався, працюючи з болгаркою. Унаслідок власної необережності пацієнт отримав різану рану лівого передпліччя із масивною кровотечею. Із глибокою різаною раною лівого передпліччя, розривом променевої артерії потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

21 квітня о 21.32 бригада швидкої виїжджала на вул. Крушельницької, до 8-річного пацієнта. У хлопчика був набряк губ, обличчя та висипання по всьому тілу. Дитина хворіє на ГРВІ. Мама дала хлопчику ліки, які й спровокували гостру  алергічну реакцію. Із набряком Квінке, кропивницею та ГРВІ маленького пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, залишено вдома.

21 квітня  бригада швидкої виїжджала на вул. Шевченка, до 44-річного пацієнта. Чоловік скаржився на різкий пекучий біль в очах. За словами потерпілого, невідомі бризнули хімічну речовину з балончика в очі. Із хімічним опіком очей потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в очне відділення університетської лікарні.

21 квітня о 13.27 бригада швидкої виїжджала на вул. Новий світ, до пацієнта 2007 р.н. За словами мами, дитина травмувалася, катаючись на самокаті. Із забоями грудного та поперекового відділів хребта юного пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

М. ДЖУС генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*