gazpostach

«103» інформуєЗа 20 квітня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 329 викликів до пацієнтів, здійснили 125 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 129 викликів, госпіталізовано 48 пацієнтів. За 20 квітня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 45  викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 32 ковідні пацієнти. З підозрою на ковід за 20 квітня у службу швидкої допомоги звернулося ще  23 пацієнти, 9 госпіталізовано.

За 20 квітня, порівняно з 19 квітнем, поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на різні нещасні випадки, побутові травмування та суїцидальні спроби.

Так, 20 квітня о 00.26 бригада швидкої виїжджала на вул.Гайову в Тернополі, до 25-річного пацієнта. Зі слів друзів, хлопець хотів покінчити із життям самогубством. Друзі вчасно витягнули його із зашморгу… На момент прибуття бригади швидкої на місці події уже працювали працівники поліції. Із діагнозом суїцидальна спроба потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у психоневрологічний диспансер.

20 квітня о 3.09 бригада швидкої виїжджала на вул. Чалдаєва в Тернополі, до 31-річної пацієнтки. Жінка хотіла покінчити із життям самогубством, вистрибнувши з вікна. З діагнозом суїцидальна спроба, у стані алкогольного сп’яніння потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у ТОПНЛ.

20 квітня о 17.16 бригада швидкої виїжджала на вул.. Руську в Тернополі, до 54-річної пацієнтки. Жінку збив велосипедист на тротуарі по вул.. Руській. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, саднами лобної ділянки голови, переломом п’ятого пальця лівої кисті потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

20 квітня о 17.45 бригада швидкої виїжджала на вул.. Лесі Українки в Тернополі, до 38-річного пацієнта. Із ножовими пораненнями черевної порожнини, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у другу міську лікарню.

19 квітня медики швидкої виїжджали у с. Велика Березовиця, до 50-річного пацієнта. Чоловік травмувався, зрізаючи бензопилою вишню. Із рваною раною лівого передпліччя, порізаними сухожиллями, глибокими ушкодженнями м’яких тканин передпліччя потерпілого, після оперативно наданої медичної допомоги, накладення джгута шпиталізовано в університетську лікарню.

21 квітня о 00.30 бригада швидкої виїжджала на вул.. Січових стрільців у Тернополі, до 21-річного пацієнта. Зі слів потерпілого, його побили невідомі. Із закритим переломом кісток носа, закритим переломом правої вилиці пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

20 квітня о 19.58 бригада швидкої виїжджала у парк ім..Шевенка, до озера, до 42-річної пацієнтки. Жінка травмувалася, упавши з велосипеда. Із закритим переломом правого передпліччя потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини. 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*