gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 17 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  325 викликів до пацієнтів, здійснили 106 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  147 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 44 пацієнти. За 17 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 50 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 39 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 17 березня у службу швидкої допомоги звернулося ще 23 пацієнти, 9 госпіталізовано.

За 17 березня, порівняно з 16 березнем, нарешті поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування та на ДТП.

Так, 17 березня об 11.50 дві бригади швидкої виїжджали на вул. Микулинецьку, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення медичного авто «Рено», яке належить первинній медичній допомозі, та «Форда» травмувалися четверо пацієнтів. В медичному авто везли вакцини від ковіду. На щастя, ампули, на відміну від людей, залишились неушкодженими. Неповнолітню  пасажирку «Рено» 2004 р.н., із забоєм спини, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню. 26-річну пасажирку «Рено», із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, вивихом шийного відділу хребта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню. 27-річну пасажирку «Рено», із закритою травмою попереково-крижового відділу хребта та 35-річну пасажирку цього ж авто, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм потилиці, після наданої медичної допомоги, теж шпиталізовано в університетську лікарню.

17 березня о 12.35 районна бригада швидкої виїжджала у с. Коршилів Зборівського району, де надавала допомогу двом літнім пацієнтам: 70-річній жінці та 81-річному чоловікові, які отруїлися чадним газом. Можливо, надихались диму від запаленої печі. Із діагнозом отруєння чадним газом обох пацієнтів, після наданої медичної допомоги,  шпиталізовано у Зборівську райлікарню.

17 березня о 22.46 бригада швидкої виїжджала на вул. Бандери, до 2-річної пацієнтки. За словами матері, дитина травмувалася, вдарившись головою до батареї. На щастя, свідомості дівчинка не втрачала. Із забійною раною голови маленьку пацієнтку, після наданої медичної допомоги, залишено вдома.

18 березня о 4.35 бригада швидкої виїжджала у с. Велика Березовиця, до 29-річної пацієнтки. Жінка скаржилася на нудоту, сильне запаморочення, шум у вухах. За словами пацієнтки, вдень у неї був дуже високий тиск, який вона ніяк не могла збити. Тому випила аж 10 таблеток «Енапу»… Із діагнозом ортостатичний колапс, унаслідок сильного зниження артеріального тиску, жінку, після оперативно наданої медичної допомоги, залишено вдома.

17 березня о 16.43 бригада швидкої виїжджала на вул. Дорошенка, до 52-річного пацієнта. Чоловік скаржився на біль у правому  плечі та правій кисті. За словами пацієнта, травмувався, упавши на сходах. Із вивихом правого плеча потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

17 березня о 8.16 бригада швидкої виїжджала на вул. Просвіти, до 70-річної пацієнтки. За словами потерпілої, вона впала у квартирі й травмувалася. Із закритим переломом шийки лівої стегнової кістки пацієнтку, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини. 

 

  

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*