gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 15 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  356 викликів до пацієнтів, здійснили 131 госпіталізацію; з них по  Тернополю обслужено  163 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 49 пацієнтів. За 15 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 60 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 44 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 15 березня у службу швидкої допомоги звернувся ще 31 пацієнт, 13 госпіталізовано.

За 15 березня, порівняно з 14 березнем,  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

15 березня о 18.43 районна бригада швидкої виїжджала у м. Чортків, теж на місце ДТП. 42-річну пацієнтку збило авто «Хюндай». Із закритою травмою правого плечового суглоба потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Чортківську райлікарню.

15 березня о 19.04 бригада швидкої виїжджала на вул. Микулинецьку, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждала 24-річна пацієнтка. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною голови потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

15 березня о 20.24 бригада швидкої виїжджала на вул. Гріга. 34-річного чоловіка збило авто «Таврія». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною скроневої ділянки голови потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

   

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*