gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 14 січня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  291 виклик до пацієнтів, здійснили 99  госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  104 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 33 пацієнти. За  14 січня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 13 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 5 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 14 січня у службу швидкої допомоги звернулося ще 12 пацієнтів, 4 госпіталізовано.

За 14 січня  поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП та різні нещасні випадки.

Так, січня о 2.08 районна бригада швидкої виїжджала у м. Гусятин, де надавала допомогу 28-річному пацієнтові. Чоловік, водій автівки,  не впорався із керуванням на слизькій дорозі та з’їхав у кювет. Із закритою травмою грудної клітки, гематомою лівого ока, саднами обох колін, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано в Гусятинську райлікарню.

14 січня о 20.48 районна бригада швидкої виїжджала на трасу поблизу с. Переволока Бучацького району, де надавала допомогу 21-річному пацієнтові, що постраждав у ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок травмувався водій «Жигулів». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм потиличної ділянки голови, забоєм скулової кістки потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано у Бучацьку райлікарню.

14 січня о 20.59 бригада швидкої виїжджала на вул. Вербицького в Тернополі, де надавала допомогу 34-річному пацієнтові. Зі слів постраждалого, після вживання алкоголю він зашпортався у квартирі та впав на акваріум. Унаслідок падіння на гостре скло чоловік отримав різану рану шиї та венозну кровотечу… Після оперативного надання допомоги, зупинення кровотечі пацієнта шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

14 січня о 17.54 бригада швидкої виїжджала на вул. Бродівську в Тернополі, де надавала допомогу 26-річній пацієнтці. Жінку на пішохідному переході, біля «шостого» магазину, збило авто «Мазда». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритим переломом пальця та забоєм лівого стегна пацієнтку, після наданої допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*