gazpostach

Зорієнтуватися, щоб перемогти!«Терен» – саме таку назву мають пригодницькі перегони з елементами нічного орієнтування на місцевості, які відбуваються на Тернопільщині вже 6-й рік поспіль. Такий вид розваг для спортивної молоді у нас стрімко набирає популярності. Тож кількість мандрівників, туристів, спортсменів зростає з року в рік.

Місце для проведення перегонів організатори обирають ретельно і щороку – нове. Цьогоріч це було селище Коропець, що в Монастириському районі. Саме у цей мальовничий куточок 28-30 вересня з’їхалися учасники «Терену-2018» з усієї Західної України, загалом – 20 команд.

Переможців 2018 року визначили у трьох групах: «Вело», «Піша – компас» і «Піша – GPS». Голова організації «Команда Терен», яка й організовує щорічні нічні перегони, Михайло Онишків розповів:

«Метою цієї акції є розвиток та популяризація українського пригодницького пішохідного і велосипедного туризму. Завдяки таким заходам ми хочемо підвищити роль фізичної культури для всебічного і гармонійного розвитку нашої молоді».

Підтримав активних пригодошукачів у їхніх прагненнях і агрохолдинг «МРІЯ». Оскільки учасниками цьогорічних спортивних змагань хотіли стати чимало команд із сусідніх областей, для них потрібно було забезпечити трансфер до Коропця. Тож на покриття транспортних витрат і спрямували фінансову допомогу від компанії «МРІЇ», за якою звернулись організатори.

«Змагання «Терен» – цікава та потрібна ініціатива, яка кожного року збирає понад сотню любителів туризму та активного відпочинку, – зауважив Андрій Михайлиця, провідний менеджер відділу комунікацій з пайовиками та соціальних відносин агрохолдингу «МРІЯ». – Окрім того, це ще й соціально важлива подія, адже в рамках заходу розробляються пішохідні та велосипедні маршрути, здійснюється прибирання територій, до чого залучається також і місцеве населення. Нам приємно, що місцем цьогорічних змагань була обрана Монастирищина, де працює наш агрохолдинг. Край володіє неабияким туристичним потенціалом, а проведення тут такої мультигонки мало б стати позитивним поштовхом для всіх зацікавлених у розвитку місцевої туристичної галузі».

Ірина СТАХУРСЬКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*