Кубок Асоціації гирьового спорту України провели у Львові. Участь у турнірі взяло 112 спортсменів з 16 областей України. Спортсмени змагалися у двоборстві, поштовху з довгим циклом, напівмарафоні, естафеті та ривку.  Проходили змагання у вікових групах: чоловіки, юніори та ветерани. У загальнокомандному заліку збірна команда Тернопільської області стала срібним призером, представники Львівської області вибороли “золото”, а третє місце посіла команда Закарпаття, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.
Щодо особистих результатів, то серед чоловіків у двоборстві перше місце посів Зіновій Кульчицький (вагова категорія 87 кг), а Василь Середюк (вагова категорія +95 кг) став бронзовим призером. Обидва спортсмени – з Тернополя.
У поштовху з довгим циклом першим був Богдан Тольпа (вагова категорія 63 кг, районна ДЮСШ м. Збараж), а другі місця посіли Антон Дуль (вагова категорія 74 кг, Тернопіль) та Петро Багрій (вагова категорія 95 кг, Збараж).
У поштовху з довгим циклом на одну руку Ярослав Фотенюк (вагова категорія 87 кг, с. Озерна Збаразького району) посів третє місце.
Серед юніорів у двоборстві перші місця завоювали такі представники збірної Тернопілля – Володимир Воловик (вагова категорія 95 кг, КУТОР “Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту”), Назарій Гук (вагова категорія 87 кг, КУТОР “Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту”) та Андрій Тольпа (вагова категорія 63 кг, Збаразька районна ДЮСШ). Дві медалі – золоту і срібну – здобули наші гирьовики-юніори і в поштовху з довгим циклом. Так, Володимир Гуменний (КУТОР “Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту”) став переможцем у ваговій категорії 74 кг, а Богдан Тольпа (Збаразька районна ДЮСШ) посів друге місце у ваговій категорії 63 кг..
Серед дівчат-юніорок відзначились вихованки Збаразької ДЮСШ Анастасія Роговська та Олена Левкович. У ривку у ваговій категорії 58 кг Анастасія Роговська стала срібною призеркою, а Олена Левкович у ваговій категорії 52 кг здобула бронзову нагороду.
Серед ветеранів наші спортсмени вибороли чотири “золота”: перше місце у двоборстві посів Зіновій Кульчицький, у виконанні поштовху з довгим циклом першим був Петро Багрій, а Сергій Боднарчук (вагова категорія +95, Тернопіль, “Водоканал”) відзначився у двох видах програми – і в двоборстві, і в поштовху, завоювавши дві золотих медалі.
Також в естафеті у поштовху наша команда у складі Петро Багрій, Василь Середюк та Володимир Воловик зайняла перше місце. В результаті у загально-командному заліку збірна Тернополя посіла на турнірі друге місце.
Додамо, що змагання серед дівчат та ветеранів проводились з гирями вагою 16 кг, а решта учасників змагались із 24-ками.
Щодо тренерського складу команди, то Василь Середюк, Володимир Воловик, Назарій Гук, Антон Дуль займаються у Зіновія Кульчицького, братів Тольпа, Олену Левкович та Сергія Боднарчука тренує Петро Багрій, тренер Володимира Гуменного, Анастасії Роговської  – Віталій Гуголь, Зіновій Кульчицький тренується у Степана Онищука.
Варто доповнити, що змагання у Львові були відбірковими до цьогорічного чемпіонату Європи, який відбудеться в португальському місті Порту 8-11 листопада. Проходитиме турнір під егідою Всесвітньої федерації гирьового спорту.