gazpostach

За нелегальних працівників – шалені штрафиТернопільський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову суб’єкту підприємницької діяльності щодо визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу уповноваженими особами управління Держпраці у Тернопільській області.

Інспектори праці у березні здійснили інспекційне відвідування фітнес-клубу у Тернополі і виявили, що підприємець використовувала найману працю двох осіб без укладення трудового договору та повідомлення ДФС про прийняття їх на роботу.

Відтак, за використання найманої праці без укладення трудового договору було винесено постанову про накладення фінансової санкції на підприємця у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника.

Не погоджуючись із вказаною постановою, підприємець звернулася до суду з адміністративним позовом до управління Держпраці у Тернопільській області. Тернопільський окружний адміністративний суд у задоволенні позову відмовив. Отже, підприємець має сплатити до держбюджету за двох неналежно оформлених працівників 223 тисячі 380 гривень.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*