Повідомити новину

Поширити:

Все менше часу залишається до початку поєдинків Суперліги Парі-матч, коли оновлений БК «Тернопіль» втрутиться у боротьбу за нагороди серед найкращих баскетбольних команд України.
Команда вже зібралася у Тернополі для проходження медобстеження і здачі ПЛР-тестів. А після цього під керівництвом Дмитра Забірченка розпочне підготовку до сезону. Нагадаємо, старт нового і незвичного для тернопільських уболівальників баскетбольного сезону заплановано на 3-4 жовтня, коли відбудуться матчі фіналу чотирьох Кубка України. Перші ж поєдинки Суперліги Парі-матч мають стартувати 8 жовтня.
А тим часом тривають останні акорди комплектації боєздатного колективу БК «Тернопіль». Дев`ятим новачком команди став форвард Дмитро Головчик, який тривалий час займався і грав у системі «Хіміка» за команду вищої ліги з міста Южне Одеської області.
І якщо визнання Дмитра Головчика ще попереду, то наступний новобранець вже має чим похвалитися. Тернопільський клуб також підписав контракт з 34-річний нападаючим Андрієм Агафоновим, який є чемпіоном і п'ятикратним бронзовим призером Суперліги, володарем Кубка України і срібним призером Балтійської баскетбольної ліги. Він виступав за «Хімік» з Южного, київський «Будівельник», БК «Одеса», німецький «Крайльсхайм Мерлінс», литовський «Пено Жвайгждес», румунський «Пітешті» і угорський «ЗТЕ».
Тепер головний тренер тернополян Дмитро Забірченко ще має трохи часу, аби з команди переможців зробити команду-переможницю.
До речі, з наступного сезону клуби Суперліги Парі-матч розпочинатимуть свій виступ у розіграші Кубка України зі стадії 1/8 фіналу. Таке рішення було прийнято під час Zoom-конференції виконкому ФБУ. Таким чином, якщо у попередньому розіграші в основній сітці змагань відразу розпочинали виступ команди Суперліги, вищої, першої та аматорських ліг, то тепер клуби елітного дивізіону, зокрема й БК «Тернопіль», входитимуть до розіграшу, починаючи зі стадії 1/8 фіналу.