Повідомити новину

Поширити:

БК «Тернопіль» все ближче і ближче підбирається до перемоги над лідером українського баскетболу – командою «Київ-Баскет». У двох вересневих товариських іграх ми програли з різницею 10 та 9 очок. У першому офіційному поєдинку різниця вже склала 8 пунктів.
Друга спроба засмутити «Київ-Баскет» у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч мала відбутися 12 листопада в Києві, однак… шестеро представників нашої команди захворіли. У них було виявлено підвищену температуру тіла. Тому,  з метою мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусної інфекції та відповідно до положень Протоколу протиепідемічних заходів під час проведення офіційних змагань з баскетболу в Україні, гру шостого туру між БК «Київ-Баскет» та БК «Тернопіль»  перенесено на більш пізній термін.
Та навіть якщо цей поєдинок відбудеться, протистояння між командами у поточному сезоні не завершується. Федерація баскетболу України провела жеребкування 1/8 фіналу Кубка України. Саме з цієї стадії цього року розпочне боротьбу за титул баскетбольний клуб «Тернопіль». І як ви здогадалися, суперником команди Дмитра Забірченка знову став «Київ-Баскет». На цій стадії переможця визначать дві гри. Перша з них пройде в Києві, друга – в Тернополі. Обидві відбудуться в період 23 листопада по 6 грудня. Про точні дати матчів ФБУ повідомить додатково.
Випробування «Київ-Баскетом» продовжується…