gazpostach

Виграш від шахраїв – квартираПройдисвіти стали «щедрішими» – замість повідомлення про виграш автомобілів, заманюють людей брехнею про виграні квартири. У таку шахрайську пастку потрапив житель села Цигани Борщівського району.

Чоловік три дні позичав гроші  у сусідів, друзів та знайомих, пересилаючи їх на вказаний рахунок, проте нікому й словом не обмовився про виграш.

Як розповів начальник Борщівського відділення Андрій Свинарчук, поліцейські постійно ведуть превентивну роботу з жителями району, розповідаючи про різного роду шахрайства. Та, на жаль, люди воліють вчитися на  власних помилках.  Потерпілий чув і знав, що існують подібні шахрайські схеми, однак був переконаний, що його виграш – справжній.

Після того, як на мобільний 43-річного жителя села Цигани надійшло смс-сповіщення про виграш квартири у Києві, той одразу ж зателефонував за вказаними номерами. Чоловік, який підняв слухавку, відрекомендувався менеджером національного банку з виплати нагород. Запевнив, що виграш у вигляді квартири є, але існує можливість отримати еквівалентну суму в гривнях – 750 тисяч.

Думка про великі гроші геть спантеличила 43-річного селянина і той, мов зомбований, кинувся шукати кошти, які слід сплатити буцімто як податок, за оформлення документів та навіть у якості військового збору. Три дні чоловік переказував на рахунок гроші. Загалом витратив 40 тисяч гривень, хоча «менеджер» вимагав більшу суму.

Ейфорія, в якій перебував житель Циган, розвіялася, коли, вчергове набравши номер, через який спілкувався з менеджером, почув, що це ніякий не банк, а в’язниця, і розташована в Макіївці Донецької області, і про менеджера з виплати виграшів ніхто не чув.

Поліцейські Борщівщини завели за цим фактом кримінальне провадження з кваліфікацією: шахрайство, повідомили у відділі комунікації ГУ НП в області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*