Повідомити новину

Поширити:

Бувають турніри, в яких головне не перемога, а участь. Бо вона – це данина пам’яті про друга, колегу, партнера по команді. Саме таким став і турнір з міні-футболу пам’яті журналіста Володимира Кузика.
На спортивному майданчику зі штучним покриттям Тернопільської ЗОШ №10, як і передбачалося, зібралося шість команд: «Кореспондент-1», «Кореспондент-2»,  «Вставай, сонце», збірна ЗОШ №10, команда Тернопільської міської ради та збірна суддів Асоціації футболу Тернопільщини. На жаль, команди «Кореспондент», за які свого часу грав Володя, до фіналу не пробилися. А головний приз турніру виборювали представники міської ради та команда арбітрів. З рахунком 3:2 перемогли муніципали.
А розпочався турнір з хвилини мовчання.
– Загалом, це 12-й Кубок преси, який тепер носить ім’я Володимира Кузика, – каже один з організаторів, керівник пресової служби Асоціації футболу Тернопільщини Віталій Попович. – Щороку цей кубок проводять до Дня журналіста. А цьогоріч через пандемію змушені були перенести його. Та зовсім відмовитися від турніру не мали морального права. Бо як можна відмовитися від пам’яті про нашого друга, колегу і просто хорошу людину.
На нагородження переможців прийшли дружина та донька Володимира Кузика. Зі сльозами на очах вони згадували про минуле:
– Мій чоловік насправді був успішним, але, насамперед, – людяним. Про це свідчить і те, що про нього пам’ятають, його згадують вже стільки років після смерті, – каже Світлана Кузик. – Людина живе стільки, скільки її пам’ятають. І поки такі турніри проводять, я знаю, що Володя з нами. Інколи кажуть, що час лікує. Так, можливо, але все ж багато ран залишаються незагоєними. Я й досі не можу без сліз говорити про нього…
Подякувала організаторам та гравцям і донька покійного.
– Мій тато пишався би своїми друзями. Дуже приємно, що його не забувають, – сказала Оленка.
Добрі згадки про Володимира мали і директор Тернопільської школи №10 Андрій Газилишин, і керівник Тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал, і тернопільська журналістка Ірина Романюк.
Нагадаємо, що серце відомого тернопільського журналіста Володимира Кузика зупинилось 26 січня 2014 року. Майже рік він боровся з важкою хворобою. Друзі, колеги знали про неї, але ні на мить навіть не допускали думки, що колись його не стане. Адже він ще такий молодий і сильний… Та Володі завжди буде 41.