Відновлюємо військову славу Чорткова

Звання народного депутата України зобов’язує працювати на громаду та захищати як її інтереси, так і всеукраїнські. З перших днів роботи в парламенті я намагався робити усе можливе, аби відродити військову міць України, славу Чорткова та створити нові робочі місця для жителів міста і району. До цієї мети разом із головою Тернопільської ОДА Степаном Барною ми крокували шляхом створення нового підприємства та відновлення військової частини і розширення діючої.

Отож, позаторік у Чорткові був збудований завод «СЕ Борднетце-Україна», інвестований завдяки тривалим перемовинам Президента України Петра Порошенка із урядом Японії. Нам з головою ОДА вдалося переконати Посла Японії у повному сприянні інвестору на теренах нашого краю та у протидії будь-яким махінаціям з боку власників акцій колишнього «Агромашу». Слова не розійшлися з ділом. Маємо у Чорткові нове сучасне підприємство. Завод починав працювати із п’ятьма сотнями робітників, сьогодні там працюють 1100 людей, а через рік буде 2500-3000. Заробітна плата за цей час збільшилася майже удвічі.

Настирлива, системна, трирічна співпраця депутатської групи АТОвців у Верховній Раді із Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних сил України дала результат для розвитку військової інфраструктури району та міста, збільшення кількості військовослужбовців. Минулого року під час неодноразових зустрічей із Степаном Полтораком та Віктором Муженком, їх приїзду до Чорткова було погоджено питання про відновлення військових частин. А Президент України, перебуваючи в нашому місті з нагоди відкриття підприємства «СЕ Борднетце-Україна», оголосив про початок будівництва двох двоповерхових казарм і капітальний ремонт двох інших. У 2018 році загалом передбачено освоїти більше 36 млн грн, а загальна сума проекту становить 77 млн грн.

Принциповою вимогою до Міністерства оборони була така – будівництво мають здійснювати місцеві підприємства, щоб роботу мали наші будівельники, податки йшли у місцевий бюджет та й було з кого спитати про якість виконаних робіт і в разі потреби – змусити виправити.

До нашого міста і району повернеться військова слава і, що не менш важливо, ще 500 чоловік отримають можливість служити Україні в складі ЗСУ.

Отож, навіть у важкий час війни з російським агресором держава знаходить немалі ресурси, щоб допомагати місцевим громадам. Йдеться не лише про відновлення військових об’єктів, а й фінансування проекту на 34 млн грн щодо будівництва очисних споруд та мережі водопостачання у Чорткові.

Якщо відверто, ми зараз відновлюємо військову інфраструктуру, умисно знищену свого часу псевдопатріотами. А тому, замість безпідставно кричати «зрада», називати нинішню владу «неукраїнською», треба спільно працювати задля розбудови села, міста і держави. На прикладі Чорткова і району чітко бачимо, що така співпраця цілком реальна.

Слава Україні! Ми переможемо!

Олег БАРНА, народний депутат України

 

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*