21.03.2023 23:33

Повідомити про новину

Поширити:
У рамках програми Президента «Велике будівництво» на Тернопільщині продовжують ремонт автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.
Як розповідає начальник управління розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Олег Продан, готовність Дороги Єдності М-30 у Тернопільській області становить близько 80 %.
Підрядні організації укріпили основу завтовшки 22 см на усій протяжності дороги Стрий – Ізварине від обласного центру до межі з Прикарпаттям. Триває ремонт ділянки у межах міста Бережани, де капітальний ремонт включає відновлення комунікацій.
«На Дорозі Єдності проводяться ремонтні роботи автошляху до міста Бережани та за населеним пунктом, до кордону з Франківщиною. Це складна ділянка. Оскільки роботи проводяться у місті, де ремонт включає відновлення комунікацій», – каже Олег Продан.
Окрім цього, вперше за 30 років ремонтують дорогу Т-20-02 Тернопіль – Скалат – Жванець. Автошлях територіального значення протяжністю 171,8 км. Це найдовша територіальна дорога краю.
«Підрядник уже завершив влаштування верхнього шару асфальтобетону біля міста Скалат. Також службою автомобільних доріг оголошені додаткові тендерні закупівлі щодо продовження ремонту цієї ділянки», – розповідає Олег Продан.
Проводяться роботи на автошляху Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів. Дорожники укріплять основу на глибину 22 см методом холодної регенерації, влаштують 2 шари асфальтобетонного покриття. У населених пунктах буде освітлення та тротуари.
Як додає начальник управління розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Олег Продан, відповідно до отриманої субвенції 570 млн в області ремонтуються дороги місцевого значення.
«Визначено перелік ділянок робіт і заплановано до виконання 73 км у поточно-середньому ремонті. Ми проводимо ремонт доріг комунального значення це 120 тис. метрів погонних. Також запланований ремонт мостових переходів – це приблизно до 120 м погонних», – додає Олег Продан.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.